Meer weten?
Karin vertelt je er graag meer over
06 55 36 18 54
k.waldram@vannimwegen.nl
“Wat is de juiste balans tussen plannen maken en plannen uitvoeren?” Eerder waren we kritisch op deze balans bij visitatie en prestatieafspraken. We willen niet alleen kritisch zijn, maar ook betere alternatieven bieden. We bedachten een kort en krachtig proces om te komen tot prestatieafspraken en een ondernemingsplan.
Ondernemingsplan in 2 dagen
Zou het kunnen om een ondernemingsplan in 2 dagen vorm te geven? Ongeveer 15 adviseurs bogen zich over deze vraag. Ze weten wat werkt, wat nodig is en welke vormen zich goed lenen om tot draagvlak en doordachte keuzes te komen. We experimenteerden met 3 typologieën woningcorporaties en ontdekten:
Het is mogelijk om in 2 dagen een gedragen ondernemingsplan te maken.
Randvoorwaarden zijn dat er vooral een stakeholderanalyse en opgave-analyse liggen. We merkten dat dit concept met name effectief kan zijn bij kleine en middelgrote corporaties.
Benieuwd hoe dit werkt? Karin, Mario, Hans, Robert, September, Marloes, eigenlijk alle collega’s kunnen je er meer over vertellen.
Prestatieafspraken in 2 dagdelen
Zeker bij prestatieafspraken krijgen we vaak terug dat de totstandkoming en monitoring meer tijd en energie krijgen dan het uitvoeren van de afspraken. Dat is jammer. We bedachten een manier om vol energie en met creatieve werkvormen in 2 dagdelen of 5x2 uur prestatieafspraken te maken. Minder tijd naar plannen maken, meer tijd over om plannen uit te voeren.
Nieuwsgierig?
Ben je nieuwsgierig en enthousiast geworden en durf je het met ons aan? Bel Karin of één van onze andere adviseurs. Ze gaan graag met je in gesprek.
Karin Waldram
Karin vertelt je er graag meer over
06 55 36 18 54
k.waldram@vannimwegen.nl