Meer weten?
Robert vertelt je er graag meer over
06 5323 3930
Vannimwegen zoekt een communicatieadviseur voor haar klanten en voor zichzelf en die toe is een volgende stap.
Vannimwegen zoekt een communicatieadviseur voor haar klanten en voor zichzelf en die toe is een volgende stap. Je werkt voor onze klanten op het terrein waar jij goed in bent of wilt zijn. Je leunt daarbij op je eigen ervaring én op die van ervaren senior (communicatie)adviseurs collega’s. Je hebt trekkracht en zin om met ons te ondernemen. Het helpt als je ervaring hebt als extern adviseur en/of gewerkt hebt voor woningcorporaties of overheden.
Daarnaast ga je aan de slag met onze eigen communicatie-instrumenten regisseren en beheren. Iemand dus die schrijft, verzint en zorgt dat de website, socials en andere communicatie- middelen. We zoeken iemand die ons sterke merk snapt, leeft en koestert. Iemand die net als Vannimwegen én voor bewoners én voor bestuurders werkt.
Werken bij Vannimwegen betekent werken in een betrokken team van veelzijdige adviseurs. Het betekent ook ontwikkelen tot adviseur. Want adviseur zijn, is wat ons bindt. Het betekent veel vrijheid en daarmee verantwoordelijkheid om je werk in te richten. Loondienst, zelfstandig, parttime, fulltime? Als jij ons past, doen we ons best om jou te passen.
Heb je interesse, laat dan van je horen via solliciteren@vannimwegen.nl
Wil je meer weten of heb je vragen? Bel Warren 06 4169 5285 of Robert 06 5323 3930
Robert de Heer